logo  

Twój koszyk jest pusty

logowanie | rejestracja
New Page 1
Najlepsze strony o modelarstwie
użytkowników online: 5
zalogowanych: 0
liczba odsłon: 609496
Wyszukiwarka

strona główna:

Cessna 172 RTF

Cessna 172 RTF

producent: E-Do

gwarancja: 1 mscbrutto: 389.33 zł

netto: 319.12 zł


w magazynie: brak


ocena: 3.38


Powiadom znajomego

Cessna 172
 

Ciekawy model o napędzie elektrycznym z przekładnią. Niewielkie rozmiary i dobre właściwości lotne gwarantują miłą zabawę na łące czy w miejskich parkach. Dodatkowym walorem samolotu jest miła dla oka sylwetka Cessny. Materiałem bazowym jest polipropylen wtryskiwany do form z których otrzymuje się gotowe elementy. Całość została starannie wykonana. Model wyposażono w podwozie z kółkami tocznymi. Start odbywa się z ręki lub z pasa startowego. Idealny model dla początkujących ale i dal tych co już latają.

 

Model jest w wersji RTF czyli kompletny zestaw. Samolot ma już zamontowaną elektronikę: serwa (mechanizmy sterujące), odbiornik, regulator elektroniczny z płynną regulacją obrotów silnika. Model wyposażono w serwa o wadze 9g. Aparatura 3 kanałową, nie ma sterowania lotkami co ułatwia naukę latania. Sterujemy sterem wysokości, kierunku i prędkością.

 

Mocowanie skrzydeł do kadłuba jak i łączenia skrzydeł wykonane z tworzywa. Mocowanie silnika również wykonano z tworzywa sztucznego.
Model napędza silnik klasy 180ED z przekładnią.

 

Tuning:
Model można tuningować zmieniając regulator i silnik na bezszczotkowy, zastępując pakiet standardowy innym pakietem np. polimerowym. Można zmienić śmigło. Konstrukcja styropianowa i ogólny dostęp do świecących diud pozwala na pełna swobodę w zainstalowaniu oświetlenia.

 

Naprawa:
Za sprawą użytych materiałów do budowy samolotu, bardzo łatwo można naprawić każdy element który może ulec uszkodzeniu podczas nieudanych lądowań. Utwardzony polipropylen bardzo łatwo poddają się jakiejkolwiek obróbce (klejeniu, szlifowaniu itp.).
Kadłub jest bardzo solidnie wykonany co może zapobiec poważniejszym uszkodzeniom.

 

Dane techniczne:

Rozpiętość skrzydeł: 800mm

Kadłub wykonany z polipropylenu: 620mm (długość)

Waga: 430g

Silnik: 180ED + przekładnia

Regulator obrotów: ESC

Bateria: 8.4v,300mah NI-MH

R/C system: FM 3ch

Servo: 2*9g

 

Zestaw zawiera:
1 Kadłub z zainstalowaną elektroniką serwami, popychaczami sterów
2 Główne skrzydło (monolit)
3 podwozie
4 Statecznik, płat ogonowy
5 Kabinę
6 Baterię (pakiet)
7 Ładowarkę sieciową
8 Nadajnik (aparatura 3 kanałowa PCM)
9 Instrukcje

Główne elementy są już złożone, wystarczy zamontować skrzydła, statecznik oraz pozostałe elementy, naładować baterię i latać.Galeria produktu:

cessna_172_5.jpg cessna_172_6.jpg cessna_172_3.jpg cessna_172_4.jpg cesna_172_1.jpgCopyright SUPERHOBBY.pl All right reserved. | formularz kontaktowy

Profesjonalne sklepy internetowe Shoper.pl